Evoq .NET CMS

Spoľahlivý systém pre správu obsahu (CMS) schopný prispôsobiť sa vašim požiadavkám.

Jedinou konštantou súčasnosti je permanentná zmena. Nie je to tak dávno, keď globálna sieť bola dostupná iba niekoľkým inštitúciám. Dnes sotva možno nájsť nepripojený subjekt. Nevedno čo bude ďalej, takže váš systém (CMS) sa  musí aj tejto neistote prispôsobiť. Evoq môže byť pri tejto adaptácii nápomocný so svojou rozsiahlou základňou komerčných modulov a rozširujúcich modelov dostupnou v DNN obchode (DNN Store) 

Ako by to mohlo vyzerať v praxi? Náhľad je k dispozícii prostredníctvom interaktívnych ukážok 

Platforma DNN

Platforma DNN je na technológii ASP.NET založený modulárny, možnosťami bohato vybavený aplikačný systém, umožňujúci vytvárať flexibilné, výkonné, ľahko spravovateľné a ľahko rozšíriteľné internetové prezentácie. Je to slobodná a otvorená platforma umožňujúca realizáciu kvalitných webových riešení. Na tejto platforme je realizovaný aj komerčný produkt Evoq. Platforma DNN slúži ako základ webovej prezentácie pre viac ako 750 tisíc spokojných subjektov.

Na zvládnutie takýchto webových stránok nepotrebujete znalostí viac ako sa vyžaduje na prácu s bežným textom, či napísanie a odoslanie emailovej správy. Webový obsah je možné spravovať prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho rozhrania. 

Ak sa takouto činnosťou nemienite zaoberať, nechajte to na nás:

  • tvorba novej webovej prezentácie
  • obnova už jestvujúcej webovej prezentácie
  • tvorba a prispôsobenie programového vybavenia
  • spracovanie obrázkov, fotiek a grafického obsahu
  • vkladanie a aktualizovanie obsahu webových stránok
  • servis a pravidelná technická údržba internetovej prezentácie